Kontakt

Vi er altid friske på en snak om dine ønsker og behov

Premium Beer Import A/S

Virkelyst 9

Kolding, 6000

75 24 17 00

premium@premiumbeer.dk

Kontorets åbningstider

Mandag - torsdag: 8.30 - 16.00

Fredag: 8.30 - 15.00

Cookies politik

Salg Jylland - Fyn

Thomas Sickmann Larsen

Salgschef Jylland

thomas@premiumbeer.dk

26 32 17 05

Steffan Kamedula

HoReCa salgskonsulent Midt - Nordjylland

steffan@premiumbeer.dk

23 95 37 63

Peter Thygesen

Detail salgskonsulent, Sønderjylland - Fyn

peter@premiumbeer.dk

26 32 17 02

Pia Vestergaard

Salgskoordinator

pia@premiumbeer.dk

27 82 29 21

Salg - Sjælland

Jesper Clemmensen Juhl

Salgschef Sjælland

jesper@premiumbeer.dk

52 14 08 48

Thomas Viltoft

HoReCa salgskonsulent, Sjælland

tv@premiumbeer.dk

26 32 17 06

Thomas Meller Jørgensen

Detail salgskonsulent, Sjælland

tj@premiumbeer.dk

40 89 15 06

Mads Juul Hedegaard

HoReCa salgskonsulent

mjh@premiumbeer.dk

28 86 45 15